Blog tematyczny Pozycjonowanie Tworzenie Stron Radom - REKLAMA internetowa RADOM Agencja Reklamowa Pozycjonowanie AAC

  • Mamy przystępne ceny na promowanie i pozycjonowanie tworzenie stron, sprawdź nasz cennik usług.

  • Razem wypracujemy wysokie pozycje w internecie i sukces Twojej firmy

  • Wypromowanie strony nie jest drogie, typowy koszt to 1000zł jednorazowo bez umowy.

  • Specjalizujemy się w promocji małych i średnich firm usługowych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Dlaczego na naszym blogu, jak wydaje się jest jest niewiele informacji, interaktywności, bieżącej pracy...

Opublikowany przez Reklamuś w Informacje · 24/2/2012 10:54:51

Strona internetowa www.reklamyinternetowe.com, jest jedną z dwóch bliźniczych stron - drugą jest www.reklamyinternetowe.radom.pl czyli jak widać po adresie domeny, bardziej skierowana regionalnie, do firm radomskich, pragnących zareklamować się na lokalnym radomskim rynku, zaś strona http://reklamyinternetowe.com nastawiona jest bardziej na klienta ogólnopolskiego, co w tej pracy jest o tyle zrozumiałe, że praktycznie prawie wszystkie działania związane z reklamą internetową, da się załatwić bez wychodzenia z domu, bez osobistego spotkania, poprzez rozmowę telefoniczną, czy przez komunikator, np. wideorozmowę na skype, lub tylko przez korespondencję, np. mailem lub komunikowanie się przez jakieś okienko komunkacji, chocby tlen,gg, skype, gadu-gadu.

Ponieważ stron internetowych mamy więcej niż jedną, to zrozumiałe, że nie da się poświęcić całej uwagi tylko jednej, tylko trzeba czas przeznaczony na taką formę autopromocji, dzielić pośród więcej niż jedną. Nie da się też podzielić tej uwagi po równo, zawsze na którejś stronie będzie więcej informacji niż na innej. Dlatego właśnie na stronie www.reklamyinternetowe.radom.pl blog jest bardziej rozbudowany, pojawia się tam więcej informacji, szczególnie ciekawostek, i reportaży z ważnych wydarzeń regionalnych, jakimi np. za kilka dni będą znane od wielu wielu lat (kilkaset wręcz)
Targi Końskie w Skaryszewie 2012, tzw. Wstępy Skaryszewskie, impreza regionalna, o ruchomym kalendarzu, organizowana rokrocznie w pierwszy poniedziałek Wielkiego Postu, tym razem o tyle nagłośniona, że zapowiedziane są na niej duże protesty obrońców zwierząt - protesty ekologów, którzy twierdzą że koniom na tych targach dzieje się krzywda.

Strona internetowa reklamyinternetowe.radom.pl powstała też sporo przed tą com, siłą rzeczy wygląda trochę mniej nowocześnie, choć może to tylko pierwsze wrażenie. Zresztą obie strony stworzone są w tzw. czystym html, nie korzystają z baz danych, nie korzystają z dobrodziejstw php, za to okazuje się, że właśnie taka konstrukcja zapewnia najlepsze możliwe pozycjonowanie, łatwo i dość szybko, zaś w innym przypadku trzeba byłoby się bardziej nad tym napracować.

Proszę brać po uwagę to co napisałem, pamiętać że na tym blogu pojawiać się będą głównie informacje o bieżącej pracy, o właśnie promowanych pozycjonowanych stronach, jakie aktualnie strony internetowe Radom tworzymy czy projektujemy. Już teraz zachęcam do czytania, najbliższa praca dotyczyć będzie stron:  
www.kursynaoperatoradzwigu.eu Kurs operatora żurawia" , www.dzwigi.net Dźwigi Warszawa" , www.noclegiszczyrk.beskidy.pl noclegna ferie zimowe w górach - Szczyrk , Palety , Beczki  Płytki dekoracyjne , Nieruchomości Radom   Usługi remontowe , Turystyka
Skontaktuj się z nami

Tel: 729 117 646
Tel: 48 627 11 91
Fax: 48 377 31 22
Email: aac@op.pl
GG: 4032256

Follow Us
Zapisz się

Podaj adres e-mail aby otrzymać więcej informacji tą drogą


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego