Blog tematyczny Pozycjonowanie Tworzenie Stron Radom - REKLAMA internetowa RADOM Agencja Reklamowa Pozycjonowanie AAC

  • Mamy przystępne ceny na promowanie i pozycjonowanie tworzenie stron, sprawdź nasz cennik usług.

  • Razem wypracujemy wysokie pozycje w internecie i sukces Twojej firmy

  • Wypromowanie strony nie jest drogie, typowy koszt to 1000zł jednorazowo bez umowy.

  • Specjalizujemy się w promocji małych i średnich firm usługowych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Interesujący pobyt, wakacje w górach, oraz miasto Szczyrk jako baza letniego wypoczynku

Opublikowany przez w Turystyka Wypoczynek · 31/8/2012 12:06:42

Kończą się już wakacje, pomimo tego, chciałbym zarekomendować, chociaż pewnie już na przyszły rok, pewne miejsce w górach, jako doskonałe na wypoczynek latem. Miejscowość ta to Szczyrk, znana bardziej jako stolica sportów zimowych, niby podupadła ostatnio, za sprawą ciągłych sporów górali z dzierżawcami infrastruktury narciarskiej, Centralnym Ośrodkiem Sportu i Górniczym Ośrodkiem Narciarskim, ale na dobrej drodze do zmian, czego świadectwem jest wybudowanie nowoczesnej skoczni narciarskiej prawie w środku miasta, na której rozgrywa się ważne zawody, a i często trenują skoczkowie narciarscy, także teraz latem na igielicie. Beskidy jako niezbyt wysokie góry, dobrze nadają się dla dzisiejszych leniwych turystów, którzy prawie że chcieliby żeby zawieźć ich na górę na plecach, którym nie chce się spedzać kilkunastu godzin na wędrówkach, bo w niższych górach wszędzie jest bliżej, i krócej trwają wycieczki.
Takim bardzo dobrym miejscem w Szczyrku, na bazę wypadową w góry, jest położony na wylocie z miasta w stronę Wisły, już blisko szlaków turystycznych, pensjonat salmopolski, oferujący niedrogie, w foormie pakietów z pełnym wyżywieniem -
noclegi Szczyrk. To prawdziwie górski obiekt, z klimatem w sensie i pogodowym i turystycznym. Spędziłem tam co najmniej tydzień, regenerując siły, aktywnie odpoczywając, zapewniając sobie dobry start w nowy okres aktywności zawodowej. Codziennie zwiedzałem okolicę, spędzając całe dnie na wędrówkach, wracając do pensjonatu tylko na pyszne góralskie obiadokolacje, często połączone z występami kapeli góralskiej czy innego zespołu muzycznego, oraz by się wyspać przed następnym dniem, a trzeba powiedzieć, że nocleg w górach, (bo pensjonat salmopolski leży właśnie w parku krajobrazowym górskim) przy otwartym oknie wśród zapachu świerków, działa lepiej niż najlepszy środek nasenny, zawsze budziłem się wypoczęty, gotowy do następnego dnia pełnego wrażeń w Szczyrku. Polecam!
Jeśli Szczyrk to polecam właśnie pobyt tutaj!
Skontaktuj się z nami

Tel: 729 117 646
Tel: 48 627 11 91
Fax: 48 377 31 22
Email: aac@op.pl
GG: 4032256

Follow Us
Zapisz się

Podaj adres e-mail aby otrzymać więcej informacji tą drogą


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego