O NAS - REKLAMA internetowa RADOM Agencja Reklamowa Pozycjonowanie AAC

  • Mamy przystępne ceny na promowanie i pozycjonowanie tworzenie stron, sprawdź nasz cennik usług.

  • Razem wypracujemy wysokie pozycje w internecie i sukces Twojej firmy

  • Wypromowanie strony nie jest drogie, typowy koszt to 1000zł jednorazowo bez umowy.

  • Specjalizujemy się w promocji małych i średnich firm usługowych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

O NAS

Firma AAC istnieje już 18 lat!


Początki firmy AAC sięgają 1993 roku, czyli z czasów, gdy komputer osobisty był jeszcze rzadkością, właśnie kończyła się era komputerów 16-bitowych, choć w Polsce ciągle bardzo popularne były jeszcze 8-bitowce w rodzaju ATARI XE, XL, czy różne modele Commodore. Nieśmiało pojawiały się w sprzedaży (bo mało kogo była na nie stać) standardowe "blaszaki" podobne do dzisiejszych, w rodzaju IBM PC XT i AT, 286, 386, nie mówiąc o rakiecie 486 z zegarem o "niesamowitej szybkości" 33 MHz. Natomiast internetu w Polsce, w tych czasach... po prostu jeszcze nie było! Bo sieć Internet w Polsce dostępna jest oficjalnie dopiero od 20 grudnia 1991 roku. Od zawsze firma AAC związana była z elektroniką użytkową, i nowymi technologiami, w branży samochodowej, następnie z elektronicznymi zabezpieczeniami przeciwkradzieżowymi, w których technika komputerowa odgrywała bardzo dużą rolę, następnie z serwisem komputerów, w końcu w bardziej ścisły sposób z internetem, w bieżącej chwili z reklamą internetową.

Reklama w internecie, pozycjonowanie stron, które w pierwszym rzędzie polega na przeprowadzeniu pewnych działań z zakresu informatyki, zmianach w kodzie strony, sporządzeniu mapy witryny, zainstalowaniu pewnych programów wspomagających, okazuje się, że ma dużo mniej wspólnego z tradycyjnym marketingiem, niż to zazwyczaj się wydaje. Owszem, zaraz po tych poprawkach, choć należałoby powiedzieć, że wraz z nimi, następuje właściwe reklamowanie, czyli informowanie klienta o nas, o naszych produktach, połączone z pewną perswazją, zachętą do skorzystania z naszej oferty. Jednak niewiele da informacja, jeśli od razu będzie wiadomo, że niewielu ją zobaczy, bo stronę robił młodociany pasjonat wyrafinowanej grafiki, i pięknego layoutu, który nie dość że zrobi stronę tak naprawdę dla innych młodocianych pasjonatów czegoś, a nam zależy na zgoła innej grupie odbiorców (np. ludziach po 30-tce, którzy odnieśli już jakiś sukces w życiu, i których stać na nasze produkty), to jeszcze zupełnie nie zadba o niewidoczne elementy strony, dzięki którym strona ma szansę zaistnieć na dobrych pozycjach w wyszukiwarce, a bez nich jest po prostu bez szans.

Dlatego jestem zdania, że najlepszą osobą, najlepszym fachowcem w tej dziedzinie, będzie ktoś, kto jest i informatykiem, i marketingowcem równocześnie. Ponieważ nie ma takiego kierunku studiów, to pewnie taką osobą byłby informatyk, którego konikiem jest reklama i marketing (tak jest w naszym przypadku), albo specjalista marketingu, który na którymś etapie swojej pracy, musiał zainteresować się informatyką. Dobrze byłoby, gdyby taki specjalista, przynajmniej przez jakiś czas prowadził własne przedsiębiorstwo, własną działalność, zatrudniając przynajmniej jedną osobę, bo wtedy lepiej zrozumie, o co przedsiębiorcy (bo tacy głównie mają swoje strony lub zlecaja jej stworzenie) chodzi, i co chcieliby przekazać potencjalnym klientom. Nie o pochwalenie się wspaniałymi możliwościami graficznymi, kolorowymi obrazkami zmieniającymi się w jakiś dziwny trudny (dla sieciowego fanatyka nic nie jes trudne) do ogarnięcia sposób, tylko po prostu chodzi o kasę. Organizacja komercyjna ma przede wszystkim przynosić zysk, i głównym zadaniem strony jest informować, zachęcać, przekonać do swoich towarów i usług i sprzedawać sprzedawać sprzedawać.
My doskonale wiemy jak się za to zabrać, w prosty i skuteczny sposób. Zapraszamy do współpracy!

Znajdź nas! (sprawdź)

W Głównym Urzędzie Statystycznym
GUS prowadzi rejestr podmiotów gospodarki narodowej, poprzez wyszukiwarkę do której wpisujesz znany Ci numer NIP lub Regon firmy, możesz zobaczyć bliższe o niej informacje, co bywa pomocne przy sprawdzeniu wiarygodności kontrahenta, lub potwierdzeniu jego doświadczenia..
Aby sprawdzić tutaj dane AAC użyj w wyszukiwarce z linku, naszego numeru NIP - 9481218762

W Centralnym Rejestrze CEIDG
CEIDG to scentralizowana ewidencja działalności gospodarczej dotychczas prowadzona lokalnie przez gminy. Zasady funkcjonowania CEIDG regulują przepisy rozdziału 3 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.
Do zadań CEIDG należy:
• ewidencjonowanie przedsiębiorców
,
• udostępnianie informacji o przedsiębiorcach i innych podmiotach,
• zapewnienie dostępu do danych bezpłatnie udostępnianych przez Centralną Informację Krajowego Rejestru Sądowego,

Aby sprawdzić tutaj dane AAC użyj w wyszukiwarce z linku, naszego numeru NIP - 9481218762


Lub zobacz bezpośrednio
AAC we Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej...


REKLAMA

To jest miejsce na Twoją REKLAMĘ! Cena już od 30zł miesięcznie!

 
 
Skontaktuj się z nami

Tel: 729 117 646
Tel: 48 627 11 91
Fax: 48 377 31 22
Email: aac@op.pl
GG: 4032256

Follow Us
Zapisz się

Podaj adres e-mail aby otrzymać więcej informacji tą drogą


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego